Milez leren herenarmband cognac – 15 mm breed
Artikelnummer: BR0319MI-COStoer, stijlvol en tijdloos. De Milez leren herenarmband is een mooie keuze voor mannen die houden van een krachtig accessoire met een rustige uitstraling. Het soepele leer van 15 mm breed geeft de armband een robuust karakter, terwijl de zilverkleurige RVS magneetsluiting zorgt voor een moderne afwerking.
Dankzij het tijdloze ontwerp draag je de Milez armband gemakkelijk bij een casual outfit met jeans en T-shirt, maar ook bij een overhemd. Draag hem solo voor een stoere look of combineer hem met andere herenarmbanden voor een persoonlijke stijl.
De armband is handgemaakt en ontworpen in Nederland. Een mooi accessoire voor jezelf of een stijlvol cadeau voor een man die houdt van leren sieraden.
Waarom zou je deze armband kopen?
• Brede leren herenarmband van 15 mm.
• Gemaakt van soepel leer.
• Zilverkleurige RVS magneetsluiting.
• Tijdloos ontwerp dat gemakkelijk te combineren is.
• Handgemaakt met Dutch Design.
• Leuk als cadeau voor een verjaardag of Vaderdag.
Productdetails
• Naam: Milez
• Type: leren herenarmband
• Kleur: cognac
• Materiaal: leer en roestvrij staal (RVS)
• Breedte: 15 mm
• Sluiting: zilverkleurige RVS magneetsluiting
• Maat L = 22 cm
• Gewicht: 50 gram
• Handgemaakt
• Dutch Design
• Gemaakt in Nederland



